Thursday, 04 January 2018 18:02

75- ÅRS JUBILEUM I FEBRUAR

I slutten av februar skal vi feire og markere vår forening sitt 75- driftsår.

75- ÅRS JUBILEUM

Berlevåg Jeger- og fiskerforening har gleden å invitere sine medlemmer m/partner til markering av foreningens 75 års jubileum.

Tenk at foreningen vår kan feire sitt 75 år, som en aktiv forening med fokus på fiske, jakt og uteliv. Siden 1942 har foreningen vært en lokal forening i Berlevåg og Kongsfjord hvor hovedaktiviteten har vært drift av Kongsfjordelva og Storelva. Et arbeid med store utfordringer gjennom mange år, men også med overmåte bra resultat. Våre elver har aldri vært bedre enn nå…! Det er takket være god og fremtidsrettet forvaltning, og mange – mange gode medlemmer. Nå inviteres altså de samme til festmiddag i februar i Berlevåg. 

Jubileumsfesten blir etter at årsmøtet er avholdt. Årsmøtet starter klokken 14.00.

Markeringen vil være i Berlevåg, på sangernes hus, lørdag 24. Februar fra klokken 20.00

Til middagen vil det bli servert øl, vin og mineralvann.

Svar innen 10. februar på sms til Sigve Frantzen på telefon 41359446. 

 
Read 494 times