Monday, 28 March 2016 19:24

ISFISKEKONKURRANSE OG VINNERE

Svært vellykket isfiskekonkurranse ved Kobbkrokvann i påsken.

Wednesday, 16 March 2016 14:46

ISFISKEKONKURRANSE

BJFF arrangerer også denne påsken vår populære isfiskekonkurranse.

Wednesday, 09 March 2016 14:08

STØTTE TIL STORELVA

BJFF har fått støtte fra fylkesmannen til sommerens prosjekter i Storelva.

Thursday, 03 March 2016 07:15

OPPHJELP FISK

Kraftlaget øker nå støtten til forvaltningsarbeidet i Kongsfjordelva.

Friday, 26 February 2016 11:05

VELLYKKET VILLAKSKONFERANSE

Villaksen var i kraftig fokus i Alta. BJFF var der.

Wednesday, 24 February 2016 09:22

ROLIG ÅRSMØTE

BJFF- årsmøtet skapte lite støy, men blir det like stille ved sesongstart...? Endel dramatiske endringer vedtatt.

Saturday, 20 February 2016 06:59

DYRERE FISKEKORT...?

Styret foreslår nå ny prisøkning på fiskekort i Kongsfjordelva.

Thursday, 18 February 2016 06:55

ÅRSMØTESAKER 2016

Her er listen over aktuelle saker på årsmøtet 23. februar.

Tuesday, 16 February 2016 10:16

DUGNAD OG FORDELER TIL ALLE

Styret i BJFF legger frem forslag til Årsmøtet om mer dugnad.

Tuesday, 16 February 2016 07:49

STORELVA PÅ VEI TILBAKE….!

Årsmøtet i BJFF skal beslutte om øvre del av Storelva skal åpnes for fiske.

Friday, 12 February 2016 18:26

SOLID SMELL FOR PASVIK KRAFT

Tørrleggingsskandalen i 2014 blir kostbar for kraftlaget.

Tuesday, 19 January 2016 17:06

ÅRSMØTE 23.FEBRUAR

BJFF avholder årsmøte 23 februar.

Monday, 18 January 2016 10:03

PROSJEKTER I 2016

BJFF vil satse mer på forvaltningsarbeid i Kongsfjordelva og Storelva.

Friday, 01 January 2016 08:21

GODT NYTT ÅR

Vi ønsker alle et godt & trivelig Nytt år - (og snart ny fiskesesong).

Thursday, 24 December 2015 10:27

GOD JUL

JULEHILSEN FRA BJFF.