Monday, 16 January 2017 18:45

ÅRSMØTE 19 FEBRUAR

Årsmøtet for BJFF er lagt til 19. februar. Nye saker er velkommen.

Sunday, 08 January 2017 09:06

SJØRØYA - STATUS

Her er en kort oversikt over sjørøyebestanden i Storelva og Kongsfjordelva.

Wednesday, 04 January 2017 11:15

STORELVA I SIGET

Det ble en eventyrlig lakseoppgang i Storelva - den beste i manns minne..!

Wednesday, 21 December 2016 15:16

GOD JUL & GODT NYTT ÅR

Vi i BJFF sier takk for en fantastisk sesong for deg og meg...!

Sunday, 27 November 2016 20:52

ENTREPRENØR I BJFF

Asbjørn Nilsen har mer enn 35 års virke i BJFF ledelse.

Monday, 14 November 2016 11:58

EKSTRAORDINÆRT ÅRSMÅTE

Torsdag 1. desember har BJFF ekstraordinært årsmøte.

Saturday, 05 November 2016 10:20

OPPSUMMERING SESONG 2016 - 2

 

 

Vi fortsetter rapporten fra fiskesesongen, denne gang med fiske og fangst.

Sunday, 30 October 2016 20:30

VI FIKK GULLAKSEN…!

Helt utrolig, men BJFF og Kongsfjordelva har fått en av Norges viktigste utmerkelse for arbeidet for villaksen.

Wednesday, 26 October 2016 16:07

OPPSUMMERING SESONG 2016

En spesiell sesong, med antakelig den største bestanden i Kongsfjordelva noensinne. 

Sunday, 25 September 2016 20:02

JAGER ETTER TYVFISKER

Ny tyvfiskehistorie fra Storelva, observert ikke mindre enn to ganger i helga.

Tuesday, 20 September 2016 06:33

SPENNENDE PROSJEKT I ELVA VÅR

I høst ble det igangsatt et spennende prosjekt med flytting av yngel i Kongsfjordelva for å øke produksjonen av laks.

Thursday, 15 September 2016 10:54

FANGST UKE 33 OG 34

Da leverer vi deg fangstrapport for de to siste ukene i august og avslutning for denne sesongen.

Thursday, 15 September 2016 06:50

DAGLIG LEDER - HUSK Å SØKE

Søknadsfristen for den spennende stilling som daglig leder i BJFF er snart ute. Har du husket å søke...?

Monday, 05 September 2016 06:04

GLEMT FANGSTOPPGAVEN...?

Vi mangler endel fangstoppgaver fra Kongsfjordelva, både sone I og II. 

Thursday, 25 August 2016 10:21

HAR VI MISTET RESPEKTEN FOR LIV…?

Leder i BJFF, Sigve Frantzen åpner for debatt rundt fang & slipp.