Wednesday, 13 July 2016 18:44

FANGST UKE 27

Stor fangst og høy gjennomsnittsvekt preger fangsten denne uka.

Tuesday, 12 July 2016 09:08

HELT VILT PÅ KVINNEDØGNET

Kvinnedøgnet ble en braksuksess – også i år, med mye latter, glede og ikke minst laks.

Saturday, 09 July 2016 15:45

KVINNEDØGNET 2016

Kommende døgn er det kvinnene som råder i Kongsfjordelva, i det årvisse "kvinnedøgnet".

Tuesday, 05 July 2016 07:48

VI SØKER DAGLIG LEDER

BJFF tilbyr drømmejobb for den friluftsinteresserte.

Monday, 04 July 2016 20:29

FANGST UKE 26

Her er de ubestridte fangsttall, både gjenutsatt og avlivet laks i uke 26

Friday, 01 July 2016 15:18

FANGST UKE 25

Her er fangsttallene fra sesongens første uke i Kongsfjordelva.

Thursday, 30 June 2016 18:17

NÅ BRAKER DET LØS I STORELVA

1. Juli åpnes Storelva for fiske med lengre fiskestrekning enn på mange år.

Wednesday, 29 June 2016 20:04

STORELVA ER "ON-LINE"

BJFF har nå igangsatt oppgangskontroll og overvåking i Storelva.

Monday, 27 June 2016 07:36

LAKSENE TELLES

Da er forvaltningsarbeidet og overvåkingen godt igang i Kongsfjordelva.

Sunday, 26 June 2016 13:23

KNALLSTART PÅ FISKET

Bare enn minutt inn i sesong var første laks tatt av Christer Mortensen.

Tuesday, 21 June 2016 08:51

BARE LETT FISKE

Kun LETT FISKE fra sesongstart i Kongsfjordelva. 

Thursday, 16 June 2016 19:56

DRAMATISK SESONGSTART


 

Uvanlig lite vann i Kongsfjordelva før sesongstart. 

Sunday, 05 June 2016 17:15

1. JULI FOR STORELVA

Den øvre delen av Storelva åpnes for fisket 1. juli. Her er den info du vil trenge om du vil prøve fiskelykken her.

Thursday, 02 June 2016 12:57

ELVA FOR "HVERMANNSEN"

Kongsfjordelva blir stadig mer populær. Store deler av sesongen for gjestefiskekortene er allerede utsolgt.

Friday, 27 May 2016 20:55

DUGNAD I JUNI

Gjør unna dugnaden før sesongen. Første valg 4 og 5 juni.