Sunday, 23 April 2017 17:20

FORTSATT SPOR ETTER OPPDRETTSLAKS

Siste rapport om villaksen her i landet, gir også Kongsfjordelva ripe i lakken.

Sunday, 16 April 2017 11:42

ISFISKEKONKURANSEN 2017

En ny vellykket isfiskekonkurranse for BJFF i påsken.

Wednesday, 12 April 2017 13:30

CAMP VILLAKS 2017

Supert tilbud for ungdom mellom 15 og 18 år.

Monday, 03 April 2017 15:09

ISFISKEKONKURANSE I PÅSKEN

Hvem gjør storfangst under årets BJFF isfiskekonkurranse i påsken..?

Tuesday, 28 March 2017 08:09

OPPDRETTSLAKSEN ER EN TRUSSEL

Oppdrettslaksen i elvene vårer blander gener med villaksen slår en ny rapport fra Havforskningsinstituttet fast.

Friday, 24 February 2017 16:42

RAPPORT FRA ÅRSMØTET

Mange spennende saker ble behandlet på årsmøtet.

Monday, 13 February 2017 15:40

SPENNENDE ÅRSMØTE

Årsmøtet kommende helg har flere særdeles avgjørende saker for BJFF.

Sunday, 22 January 2017 21:03

SOMMERJOBB – ELVEVAKTER I FINNMARK

BJFF søker elvevakter til Kongsfjordelva og Storelva for sesongen 2017.

Monday, 16 January 2017 18:45

ÅRSMØTE 19 FEBRUAR

Årsmøtet for BJFF er lagt til 19. februar. Nye saker er velkommen.

Sunday, 08 January 2017 09:06

SJØRØYA - STATUS

Her er en kort oversikt over sjørøyebestanden i Storelva og Kongsfjordelva.

Wednesday, 04 January 2017 11:15

STORELVA I SIGET

Det ble en eventyrlig lakseoppgang i Storelva - den beste i manns minne..!

Wednesday, 21 December 2016 15:16

GOD JUL & GODT NYTT ÅR

Vi i BJFF sier takk for en fantastisk sesong for deg og meg...!

Sunday, 27 November 2016 20:52

ENTREPRENØR I BJFF

Asbjørn Nilsen har mer enn 35 års virke i BJFF ledelse.

Monday, 14 November 2016 11:58

EKSTRAORDINÆRT ÅRSMÅTE

Torsdag 1. desember har BJFF ekstraordinært årsmøte.

Saturday, 05 November 2016 10:20

OPPSUMMERING SESONG 2016 - 2

 

 

Vi fortsetter rapporten fra fiskesesongen, denne gang med fiske og fangst.