Tuesday, 23 May 2017 14:42

MAIGLIMT FRA ELVA

Knapt en måned til sesongstart ser det slik ut langs Kongsfjordelva.

Friday, 12 May 2017 19:10

SKJELLPRØVE- RESULTATENE ER KOMMET

Analysene av skjellprøvene fra Kongsfjordelva og Storelva viser kun 1  oppdrettslaks.

Monday, 08 May 2017 14:50

VI HAR KANSKJE DRØMMEFISKET DITT...?

Vi har fortsatt noen få ledige gjestefiskedøgn i sommer.  Sjekk ledige terminer.

Monday, 08 May 2017 09:52

DUGNAD 2017

Bli med på dugnad for elvene i sommer. 

Sunday, 23 April 2017 17:20

FORTSATT SPOR ETTER OPPDRETTSLAKS

Siste rapport om villaksen her i landet, gir også Kongsfjordelva ripe i lakken.

Sunday, 16 April 2017 11:42

ISFISKEKONKURANSEN 2017

En ny vellykket isfiskekonkurranse for BJFF i påsken.

Wednesday, 12 April 2017 13:30

CAMP VILLAKS 2017

Supert tilbud for ungdom mellom 15 og 18 år.

Monday, 03 April 2017 15:09

ISFISKEKONKURANSE I PÅSKEN

Hvem gjør storfangst under årets BJFF isfiskekonkurranse i påsken..?

Tuesday, 28 March 2017 08:09

OPPDRETTSLAKSEN ER EN TRUSSEL

Oppdrettslaksen i elvene vårer blander gener med villaksen slår en ny rapport fra Havforskningsinstituttet fast.

Friday, 24 February 2017 16:42

RAPPORT FRA ÅRSMØTET

Mange spennende saker ble behandlet på årsmøtet.

Monday, 13 February 2017 15:40

SPENNENDE ÅRSMØTE

Årsmøtet kommende helg har flere særdeles avgjørende saker for BJFF.

Sunday, 22 January 2017 21:03

SOMMERJOBB – ELVEVAKTER I FINNMARK

BJFF søker elvevakter til Kongsfjordelva og Storelva for sesongen 2017.

Monday, 16 January 2017 18:45

ÅRSMØTE 19 FEBRUAR

Årsmøtet for BJFF er lagt til 19. februar. Nye saker er velkommen.

Sunday, 08 January 2017 09:06

SJØRØYA - STATUS

Her er en kort oversikt over sjørøyebestanden i Storelva og Kongsfjordelva.

Wednesday, 04 January 2017 11:15

STORELVA I SIGET

Det ble en eventyrlig lakseoppgang i Storelva - den beste i manns minne..!