Tuesday, 24 March 2015 05:40

ISFISKEKONKURRANSE

Lørdag 4. april blir det isfiskekonkurranse på Kobbkrokvannet.

Thursday, 19 March 2015 05:20

KOMMENDE REGULERINGER I FISKET FRA 2016

 

Det er på gang utredning om kommende reguleringer av fisket i elv og sjø I Finnmark.

Wednesday, 04 March 2015 07:48

ÅRSMØTET - INGEN DRAMATIKK

Årsmøtet på tirsdag fikk mye besøk, et møte med god stemning og absolutt ingen dramatikk.

Sunday, 22 February 2015 19:13

ÅRSMØTESAK - HAR DU EN SAK…?

Saker til Årsmøtet i BJFF må være levert i den her uka og innen 28. februar.

Saturday, 21 February 2015 06:28

ÅRSMØTESAK – UTMELDELSE FRA NJFF

 

Skal BJFF nå gjøre et endelig vedtak om utmeldelse fra NJFF….?

Friday, 20 February 2015 06:03

ÅRSMØTESAK – NYE KORTPRISER

Det er forslag om nye kortpriser. I tillegg fjerning av sesongkort i sone II.

Thursday, 19 February 2015 06:11

ÅRSMØTESAK – DAGLIG LEDER

Skal den fremtidige driften av BJFF skje gjennom en ansatt leder…?

Wednesday, 18 February 2015 13:56

ÅRSMØTESAK - FANG & SLIPP KVOTE...?

Skal laks tatt med "fang & slipp" telle på kvoten..? 

Sunday, 15 February 2015 09:57

ÅRSMØTET 3. MARS

Årsmøtet i BJFF blir 3. Mars kl. 1800 på Velferden.

Wednesday, 21 January 2015 15:17

SKAL DU TELLE LAKSENE VÅRE…?

Drømmejobben i Kongsfjordelva for sesongen 2015 er nå klar.

Friday, 16 January 2015 23:38

ELVEVAKT 2015

Kongsfjordelva - den fantastiske lakseelva på verdens ende søker elvevakter.

Wednesday, 07 January 2015 15:10

VANN - ELLER TEMPERATURMÅLER…?

NVE sin vannmåler i Kongsfjordelva er like ubrukelig som før i vinterhalvåret.

Wednesday, 31 December 2014 10:48

ET GODT NYTT ÅR

Et tilbakeblikk fra BJFF og hvilke flotte muligheter som kommer med et nytt år - en ny sesong.

Wednesday, 24 December 2014 10:14

GOD JUL FRA BJFF

BJFF ønsker alle en riktig god og fredfylt jul.

Monday, 15 December 2014 17:57

TA JEGERPRØVEN MED BJFF

Om du vil jakte er startskuddet Jegerprøven.