Thursday, 12 July 2018 12:38

HUSK FANGSTOPPGAVEN FØR 18 JULI

Vi gjør midtsesongevaluering 18 juli. Du må levere fangstoppgave før den tid.

Monday, 09 July 2018 06:23

KVINNFOLKDØGNET 2018

Kommende helg er det kvinnenes tur å søke lakselykken i elva vår.

Sunday, 01 July 2018 18:36

LETT FISKE FRA 1.JULI

Det er nå innført LETT FISKE fra 1. juli kl 1800.

Sunday, 10 June 2018 10:53

SKJELLPRØVER 2017

Oppløftende skjellprøver fra 2017 - ingen oppdrettslaks.

Wednesday, 30 May 2018 09:04

DUGNADSHELGER I JUNI

BJFF arrangerer dugnad nå før sesongen.

Sunday, 06 May 2018 15:03

STOR STØTTE TIL BJFF

BJFF har den siste tiden fått betydelig støtte til forvaltningsarbeid og overvåking.

Thursday, 03 May 2018 11:59

MØTE MED SJØLAKSEFISKERNE

BJFF har hatt møte med sjølaksefiskerne i Kongsfjord.

Saturday, 28 April 2018 08:32

VI ER BEKYMRET

For et kommende intens sjølaksefiske utenfor Kongsfjordelva.

Saturday, 21 April 2018 06:15

NATURENS HARDE KÅR

Laks tatt av oter i Storelva.

Tuesday, 17 April 2018 06:35

ISFISKEKONKURRANSE I APRIL

Vi prøver igjen, BJFF arrangerer isfiskekonkurranse lørdag 21 april.

Thursday, 05 April 2018 16:26

CAMP VILLAKS 2018

Årets fiskebegivenhet for ungdom går mellom 27 og 29 juli.

Friday, 23 March 2018 07:06

ISFISKEKONKURRANSE I PÅSKEN

Isfiskekonkurransen til BJFF i påsken ER AVLYST pga. dårlig vær. 

 

Monday, 26 February 2018 21:33

ÆRESMEDLEMMER

BJFF har utnevnt nye Æresmedlemmer.

Sunday, 25 February 2018 20:12

ROLIG ÅRSMØTE I BJFF

God stemning og stor enighet i årsmøtet i de fleste saker.

Thursday, 22 February 2018 21:15

ÅRSMØTESAKENE

Lørdag 24 februar kommer årsmøtet i BJFF med mange viktige saker.

Page 1 of 17