Thursday, 18 January 2018 22:55

SMOLTPROSJEKTET - PÅ STØ KURS

Nylig hadde styret i BJFF og NINA møte om veien fremover for det omfattende smoltprosjektet i Kongsfjordelva.

Thursday, 18 January 2018 16:54

SOMMERJOBB – ELVEVAKTER I FINNMARK

Berlevåg Jeger og Fiskerforening søker elvevakter til Kongsfjordelva og Storelva for sesongen 2018.

Saturday, 06 January 2018 09:03

ÅRSMØTE 2018

Årsmøte 24. februar. Har du aktuelle saker - les videre.

Thursday, 04 January 2018 18:02

75- ÅRS JUBILEUM I FEBRUAR

I slutten av februar skal vi feire og markere vår forening sitt 75- driftsår.

Wednesday, 27 December 2017 13:38

KJØPMANN & SJØLAKSEFISKER

Garnfisker Helge Skåtevik vil advare om seltrusselen i Kongsfjorden.

Friday, 22 December 2017 19:20

BREV TIL DEG

Leder i BJFF, Sigve Frantzen skriver julebrev.

Wednesday, 20 December 2017 09:13

OPPDRETT I KONGSFJORDEN

Det er planer om torskeoppdrett i Kongsfjorden. BJFF er sterkt imot.

Tuesday, 19 December 2017 12:12

DAGLIG LEDER

Møt vår nye daglig leder – Ann Guttormsen Søreng fra Berlevåg.

Monday, 04 December 2017 17:56

VÅR (NESTEN) GLEMTE ELV

I Geatnja (Gednjeelven) ligger fremtiden for Kongsfjordlaksen.

Friday, 01 December 2017 07:41

RAPPORT FRA STORELVA

En ny god sesong for Storelva både for laksen og sjørøya.

Monday, 27 November 2017 20:48

PUKKELLAKSEN

Oppgangen av pukkellaks denne sesongen kom overraskende.

Tuesday, 07 November 2017 16:52

SESONGEN 2017

En middels bra sesong, god gytebestand, men smålaksen sviktet.

Friday, 13 October 2017 18:49

BRÅSTOPP I VANNFØRINGA

I laksens mest kritiske periode nå i høst hadde Pasvik Kraft et uhell på kraftstasjonen.

Saturday, 07 October 2017 14:15

MILLIONSATSING FOR LAKSEN

Nå skal Kongsfjordlaksens liv kartlegges med avansert amerikansk utstyr.

Friday, 22 September 2017 20:19

75- ÅRS JUBILEUM

AVLYST - Jubileumsmiddagen som var planlagt nå i oktober er avlyst.

Page 1 of 17